HAKKIMIZDA

TİCARİ MARKALARIMIZ

Bu Sitede kullanılan
"MiniPC™", "İnce istemci™", Thinclient™", Mobil PC™", Maple™"
Ticari Markalar ve logolarımız firmamıza tescillidir.

Tescilli Ticari markalarımız Önceden yazılı izin veya lisans hakkı almaksızın her türlü ticari amaçlı, reklam, duyuru veya tanıtım için kullanılamaz.

Tescilli Markalarımızın izinsiz kullanımı telif hakkı kanunlarını ve iletişim yönetmenlikleri yasalarını ihlal edebilir.

Maple
MiniPC
MobilPC
Thinclient
İnceistemci
Faydalı Model

ŞİRKET PROFİLİ

Şirket Profili

Türkiye’de thin client (ince istemci) ürün ve çözümleri yanında kullanıcılara katma değer sağlayan yeni nesil PC ürünlerine odaklanmış olan tek bilişim şirketidir. Şirketimiz, kurumsal müşterilerinin bilgi işlem ihtiyaçlarına yönelik hizmet, danışmanlık ve satış çalışması yapmakta ve satış sonrası teknik hizmet desteği vermektedir. Katma değerli çözümlere yönelik çalışmalarımızda müşteri memnuniyeti esastır. Kendi ürünlerimiz yanında yurt dışı bağlantılarımızla ihtiyaç duyulan BT ürünlerinin ithalatını yapmaktayız. Türkiye tek yetkili ithalatçı ve ana dağıtıcı olduğumuz ürünlerle thin client teknolojisinin bilişim sektörüne ve Türkiye ekonomisine sağladığı üstün avantajlara inanan şirketimiz thin client çözümleri konusunda uzmanlaştırmıştır. Ayrıca yeni nesil PC ürünleriyle yapılan çalışmalarımız kurumsal müşterilerimize verdiğimiz katma değerli hizmetlere yeni bir ivme ve güç kazandırmıştır.

MAPLE TEKNOLOJİ ViZYONU

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, sistem kullanıcılarına katma değer sağlayan ürünlere , gerektiğinde kendi çözümlerini de ilave ederek en gelişmiş bilişim teknolojileri ile müşteri ihtiyaçlarını bağdaştırmaktır.

MAPLE TEKNOLOJİ'NİN MiSYONU

BT dünyasındaki bütün gelişmeleri içinde yaşayarak tecrübe sahibi olan şirketimiz hızla değişen ve gelişen teknolojik ürünleri izleyerek, BT kullanıcılarının ihtiyaç duydukları ve onlara katma değer sağlayacak olan doğru ürünleri temin ederek çözümleriyle birlikte müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

MAPLE TEKNOLOJİ'NİN HEDEFi

Türkiye tek yetkili ithalatçısı ve ana dağıtıcısı olduğu ürünlerlerin ithalatını yaparak thin client ve yeni nesil PC ürünlerini tüm bilişim pazarına sunup ince istemcilerin getirmiş olduğu çok büyük katma değerle müşteri ve ülke ekonomisine katkıda bulunup, gereksiz bilişim harcamalarını ve geri dönüşü olmayan yatırımları engellerken aynı zamanda thin client teknolojisinin Türkiye’de kullanımını yaygınlaştırarak pazarı büyütmek thin client kullanımını dünya standartlarındaki hak ettiği yere getirmektir. Yeni nesil; az yar kaplayan,sessiz çalışan, çok düşük elektrik tüketimi olan mobil PC lerin; halen kurulu bulunan sık sık arıza yapan, çevre kirliliği yaratan, yüksek enerji tüketimi olan milyonlarca eski model masa üstü bilgisayarların yerini almasını sağlamaktır